PrSB Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yates' in Lavender Planı

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yates' in Lavender Planı Empty
MesajKonu: Yates' in Lavender Planı   Yates' in Lavender Planı Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 9:02 pm

Yates' in Lavender Planı Riddle5b15dis1

Harry Potter ve ZümrüdüAnka Yoldaşlığı filminin yönetmeni David Yates, Melez Prens filmi için özellikle Ron ile yakınlaşmasıyla tanıdğımız Lavender Brown ve Tom Riddle karakterlerinin oyuncu seçmeleri hakkında konuştu, haberin Devamında Yatesi'in ilginç planını bulabilirsiniz... =D
"Ne yapacağım biliyor musunuz? Bunu daha önce hiç yapmadım ama, listedeki en iyi 5 Lavender'ı alacağım, onları tek tek Rupert'la bir araya getirip rollerini okutacağım, ardından da sarılıp öpüşmelerine bakacağım. Bu aralarındaki elektrikle ilgili bir olay, ve onların arasındaki elektriği hissetmeniz gerek. Bu benim karar vermeme yardımcı olacak." Yates'in planını öğrenince Grint, "Oo, vay, bunu fark etmemiştim. Bu gerçekten ilginç ve biraz utanç verici olacak."

Tom Riddle rolü seçmeleriyle ilgili olarak ise Yates, Warner Bros'un "garip, karizmatik, soğukkanlı ve Voldemort'un o buz gibi ruhuna sahip" birilerini aradığını söyledi.Yates ayrıca Christian Coulson'un çok büyük olduğu için Tom Riddle rolünü oynamayacağını doğruladı. Yates MTV'ye, "Bence Christian harika bir oyuncu ve ekibin de müthiş bir parçasıydı, ama artık bu rol için çok büyük." dedi.

Yates' in Lavender Planı
1 sayfadaki 1 sayfası