PrSB Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!

YazarMesaj
DevriM
AdmiNistratoR
Master of FantasticFiction

AdmiNistratoR  Master of FantasticFiction
DevriM

Bugün nasılsın : E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! 1179
O tam bir : E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! 1447

Karakterleriniz
Güç:
E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Left_bar_bleue500/500E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Empty_bar_bleue  (500/500)
İsminiz: Franklin Theodore Schneider
Tarafınız ve Kan Statünüz: Safkan-Tarafsız

E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Empty
MesajKonu: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 2:17 pm

Evet,geldik temmuz ayına...

Kardeşimiz,dostumuz,arkadaşımız,komşumuz olan Harry Potter'ın hem 7. kitabı hemde 5.filmi çıkacak..

Ancak bu kitabın çevrilmesi bizde ekim-kasımı bulur

5.Film ise 10 ağustos'ta vizyona giriyor!!!

Çok geç sabredemeyiz diyorsanız aşağıdaki e-mail adreslerine gönderecek bir mail belirleyelim sitemizde ve hepimiz aynı maili yollayalım.Çünkü YKY Melez Prens kitabının çıkış tarihini okuyucu mailleri ile geriye almıştı!!

duygu.kutlu@warnerbros.com
(bu film için)
ahaksun@ykykultur.com.tr
(bu kitap için)

Hadi bakalım..Bu maillere ne yazmalıyız???

HOTMAIL'DE OTURUM AÇIN!!OPERASYON BAŞLIYOR!!
http://prsbforum.google-boards.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 4:31 pm

Ben hemen mail atıyorum...Wink Ama önce belirlemek lazım...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 4:36 pm

şöyle

film için

kardeşim kaç aydır bekliyoruz zaten yeter bu kadar yaa!O filimi 13 temmuzda çıkarcaksınız o kadar. Razz
DevriM
AdmiNistratoR

DevriM

Karakterleriniz
Güç:
E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Left_bar_bleue500/500E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Empty_bar_bleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 4:48 pm

duyduğuma göre bu adamlar biraz sertmiş

film için:

"Sayın Yetkili

Bizler Harry Potter fanı ve daimi takipçisi olarak,bu filmin bu kadar geç çıkmasına biraz üzüldük..
Açıkçası bunun sizi de endişelendirmiş olması gerekir,çünkü bu tarihten önce filmin korsanları piyasaya sürülecek ve bunu izleyenler sinemada filmi izlemekten vazgeçip orijinal dvd veya cd almayacaklar tahminimizce..

Ricamız yayın tarihimizin en azından dünya ile aynı anda olmasa bile 13 temmuzdan 1 yada 2 hafta sonra olmasıdır..

En kısa sürede cevap yazmanız dileği ile

Saygılarımızla..

Harry Potter fanları"

Kitap için

"Sayın Yetkili

Serinin son kitabı olan Harry Potter ve Ölümcül Takdis isimli kitabın ne zaman çıkacağı konusunda ciddi bir merakımız var.Öncelikle bu merakımızı giderirseniz seviniriz.
Kitap ile ilgili bir konu da acaba son kitabın Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı kitabında olduğu gibi çok hızlı çevrilip en azından eylül ayında Türkiye'de de yayınlanıp yayınlanamayacağıdır.
Son bir ricamız da bu kitabın basımına dikkat etmeniz hususundadır,çünkü serinin kilit noktası olan Harry Potter ve Melez Prens kitaplarımız şu anda paramparça olmuş durumda..

En kısa sürede cevap yazmanız dileği ile..

Saygılarımızla,Harry Potter fanları"

Ne dersiniz nasıl bu mektuplar???
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 5:36 pm

süper derim özellikle film
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 5:43 pm

ya bişi dicem tv'de 11temmuz diye bulmuştum filmin çıkış tarihini bi bi temmuz bi de 10ağustos şeklinde duyuyorum kafayı yicem yani doğru olan hangisi ve nerden belli?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 5:59 pm

Süper ben gönderiyorum...Smile Ayrıca benim Melez Prens değil de Azkaban Tutsağı param parça oldu...Cool

En son tarafından Paz Tem. 01, 2007 6:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DevriM
AdmiNistratoR

DevriM

Karakterleriniz
Güç:

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 6:01 pm

Miss.HPmaniac! demiş ki:
ya bişi dicem tv'de 11temmuz diye bulmuştum filmin çıkış tarihini bi bi temmuz bi de 10ağustos şeklinde duyuyorum kafayı yicem yani doğru olan hangisi ve nerden belli?

www.afm.com.tr 'de yeni çıkacaklara bak..en altlarda zümrüdü anka var
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 6:22 pm

of yaa işin yoksa bekleee ağustosa kdr öf öf öff!!!!!
DevriM
AdmiNistratoR

DevriM

Karakterleriniz
Güç:

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 9:40 pm

Miss.HPmaniac! demiş ki:
of yaa işin yoksa bekleee ağustosa kdr öf öf öff!!!!!

özenç!!mail at kardeşim!!!kendine gel umutsuzluğa kapılma!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 10:29 pm

Smile tamam başkan hemen atıyorum boş durmayalım dmi ama
susmayalım sustukça sıra bize gelecek:P
DevriM
AdmiNistratoR

DevriM

Karakterleriniz
Güç:

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 10:49 pm

valla ben tüm e-mail adreslerimden atacağım Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 10:53 pm

aynen öyle yaptm ben de:D Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 10:24 am

hemen atıyorum ama bizim maillerimizle tarih değişir mi?Yani bilmiyorum ama yine de atıyom.İnş. tarih erkene alınır bekleyemen ağustosa kadar ben..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 10:44 am

ya herkes tatlı bi dille beklemeyeceğini açıklasa yeterli olur yanlız postaları kısa atarsak daha kazançlı oluruz arkadaşlar ne kadar çok kişi atarsa o kadar iyi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 5:29 pm

Miss.Nocturnal demiş ki:
ya herkes tatlı bi dille beklemeyeceğini açıklasa yeterli olur yanlız postaları kısa atarsak daha kazançlı oluruz arkadaşlar ne kadar çok kişi atarsa o kadar iyi

sana katılıyorum kısa ve öz iletiler daha iyi olur ve tabii tatlı dil de öyle.
ben tatlı dilden çakmadığım için birisi bi ileti örneği hazırlayıp yayınlasın ve herkes aynı tarihte toplu olarak iletileri göndersin.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 6:24 pm

hazaırlandı ztn bi ileti örneği sirius ilk sayfada var sen de onu yollayablrsn;)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 6:51 pm

tamam onu gördüm ama bayağı uzun olmuş
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimePtsi Tem. 02, 2007 6:53 pm

olsun ya ztn hep aynı maili görmektn ezberlemşlerdr hehe=D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 3:49 pm

ya sen de bi binaya girsene sirius Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!   E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!! Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 5:29 pm

yok ya böyle güzel başıboş olmak yani ama başka bi görev verebilirsiniz

E-Mail adreslerinizi kuşanın!!Operasyon başlıyor!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-