PrSB Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zümrüdüanka Yoldaşlığı

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Zümrüdüanka Yoldaşlığı Empty
MesajKonu: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 4:34 pm

[color=white]ne dusunuosunus??
ılk gun mu gıceksınıs??
sıtedekı videoya bı goz atın

[color:065d=white:065d]http://www.harrypotterorderofthephoenix.com
DevriM
AdmiNistratoR
Master of FantasticFiction

AdmiNistratoR  Master of FantasticFiction
DevriM

Bugün nasılsın : Zümrüdüanka Yoldaşlığı 1179
O tam bir : Zümrüdüanka Yoldaşlığı 1447

Karakterleriniz
Güç:
Zümrüdüanka Yoldaşlığı Left_bar_bleue500/500Zümrüdüanka Yoldaşlığı Empty_bar_bleue  (500/500)
İsminiz: Franklin Theodore Schneider
Tarafınız ve Kan Statünüz: Safkan-Tarafsız

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 4:43 pm

izliyeyim merak ettim...
http://prsbforum.google-boards.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 5:36 pm

Kesinlikle ilk gün dieceğim..Oldukça heyecanlı olacak gibi..Dumbledore'nin Ordusu nu çok merak ediyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2007 1:12 pm

ilk gün gidicemm hayatta kaçırmam
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2007 5:52 pm

ılk gun giderım heralde...Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2007 7:49 pm

Filmlerden haz etmediğim halde ilk gün gidicem.Ne kadar zırvalamışlar onu merak ediyorum Rolling Eyes
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 6:20 pm

gtmk için can atıyorm
Elizabeth Schneider
Hogwarts Müdüresi
Hogwarts Müdüresi
Elizabeth Schneider

Bugün nasılsın : Zümrüdüanka Yoldaşlığı 1132
O tam bir : Zümrüdüanka Yoldaşlığı 1446

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimePaz Haz. 24, 2007 6:17 pm

ilk gün gitmek isterim ama muhtemelen 3. gün falan gitmem gerekecek.ahh sayılı gün çabuk geçerdi sözde.
http://www.hpff.net/forum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimePaz Haz. 24, 2007 7:39 pm

ben 2 kere filmine gideceğim. sonra dvd ve vcd'sini alıp 50 kere izliyeceğim Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 12:27 am

ben 3 kez gidicem dvd sini olup 300 kez izlicem ama bi garip yaa fragmanlar v.b.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 12:36 pm

ben ilk gün gitmem kalbalık oluyo son günlere doğru giderim çok fazlada izlemem çünkü ondan sıkılmak istemiyorum , insan ister istemez sıkılmaya başlıyo çünkü kimse ben kesinlikle sıkılmam demesen 10 kere izlersin sıkılmazsın 20 kere izlersin sıkılmazsın ama 30 kere izlerseniz emin olun sıkılırsınız haksızmıyım... Exclamation
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 1:35 pm

walla ha dier filmlerini o kadar çok izledm ki,
sıkılmadım Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 3:18 pm

ya bende abartısız söylüyorum diğer filimleri çok fzla izledim geçen yz tamamen hrry potter serilerini izlemekle geçti diyebilirim , bende sıkılmadım halada izlerim ama biyere kadar bi sıkılmaktan korkuyorum işte... Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 1:33 pm

ben bi altyazılı bi de dublajlıya gitmeyi düşünüorum 2sinden birine ilk gün tbi:D
yaa şu dublajı da güzel yapsalar.. tee 10ağustosta olcak bari dublajı güzel olsun
DevriM
AdmiNistratoR

DevriM

Karakterleriniz
Güç:
Zümrüdüanka Yoldaşlığı Left_bar_bleue500/500Zümrüdüanka Yoldaşlığı Empty_bar_bleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 1:33 am

Miss.HPmaniac! demiş ki:

yaa şu dublajı da güzel yapsalar.. tee 10ağustosta olcak bari dublajı güzel olsun

dublajın güzel olacağını sanmam,harrycağızı seslendiren şahsiyetin röpörtajlarını okudum

-Harry'nin gülmeleri bir gülmenin bilgisayarla çoğaltılmasıyla yapılıyormuş
-Şahsiyet harry potter kitaplarını okumamış (galiba bundan emin değilim ama bulur filmler bölümüne koyarım)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeC.tesi Tem. 14, 2007 2:07 pm

Profesör Süper Başkan demiş ki:
Miss.HPmaniac! demiş ki:

dublajın güzel olacağını sanmam,harrycağızı seslendiren şahsiyetin röpörtajlarını okudum

-Şahsiyet harry potter kitaplarını okumamış (galiba bundan emin değilim ama bulur filmler bölümüne koyarım)

yaa öff Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 3:47 pm

valla burda yani bulunduğum yere 10 ağuztosta giriyo ve girdiği günde gidiyorum sinemaya
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 10:36 pm

ben de cumartesi günü almştım ilk gün ilk seans;) saat 10:30 Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_biggrin ablam deli diyo ya o saatte kalkıp film izlemeye gitcem diye. o ne anlar hıh!
bu arada imaxlerde finali 3boyutluymuş
DevriM
AdmiNistratoR

DevriM

Karakterleriniz
Güç:

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 11:25 am

Miss.HPmaniac! demiş ki:
Profesör Süper Başkan demiş ki:
Miss.HPmaniac! demiş ki:

yaa öff Evil or Very Mad

dün akşam büyük bir zevkle yanıldığımı gördüm,seslendirmenler benden tam not aldı..artık harry'i seslendiren mi değişti,bu çocuğun sesi mi değişti bilmem çok güzel olmuş sesler.tabii sirius'u seslendiren şahsın çıkıp ölüm yiyenlere "ölü yiyici" demesi, sonra crucatius lanetine "kadavra laneti" denmesi beni bayağı bir kızdırdı diyebilirim..

Imelda staunton'un o en son bölümde,Harry'nin suratına osmanlıyı indirmesi -yanlı duymadınız hogwarts'ta tokat attı kadın- beni gerçekten mutlu etti..
sirius'un ölümü rezaletti,en azından ben orada harry'nin haykırışlarını duymak istiyordum ne yazıkki olmadı sessiz yapmışlar orayı,sonracığıma bellatrix'e yapılan crucatius tam kitaptaki gibi ama arada voldemort gelip harry'e işte öldür fln talimat veriyor,az daha öldürüyordu...

sonra voldemort'un harry'i ele geçirme sahnesinde voldemort dumbledore ile harry'nin ağzından pek güzel konuşuyor ama harry'nin çıkıp orada işte sen sevgiden dostluktan anlamazsın acıyorum sana falan demesi hiç uymadı yani beğenmedim genel olarak o bölümü..
ama şu bölüm taa fragmanları izlediğimde favorimdi
"çok aptalsın harry potter,herşeyini kaybedeceksin" ama ingilizce de
şu bölümü hala taklit ediyorum
"you will lose,everything"

kehaneti harry bakanlıkta duyuyor,saçmalık.ben harry'nin dumbledore'a çemkirmesini duymak istiyordum fakat olmadı..

dün ralph fiennes'in oyunculuğuna bir kat daha hayran oldum..pazartesi mi ne "tatlı ve sert" ve perşembe günü "onegin" filmlerinde fiennes'in canlandırdığı o duygu dolu karakterleri izleyip de cuma akşamı oturup voldemort rolünde kötülük yaparken izlemek gerçekten çok ilginç oldu..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Zümrüdüanka Yoldaşlığı   Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2007 1:25 pm

en sinir olduğum şeylerden biri cruciatus lanetine kadavra denmesiydi. bazı şeylere kitabın uzunluğundan dolayı hak veriyorum ama alakasız yapılan şeyler vardı yani ölüm lanetini niye işkence laneti gibi gösteresin ki? harry'den dumbledore'un odasını darmaduman etmesini bekliodum heralde masraf olmasın diye yapmamışlar! Zümrüdüanka Yoldaşlığı Icon_evil sonraa ikizlerin kaçışı güzeldi ama sbd sınavlarının ortasında yapmaları saçmaydı. Harry kehaneti, Kehanet salonunda iken öğreniyor dumbledore söylese nolurdu sanki!? quidditchin lafı bile geçmedi(orda çok önmli bişi yoktu hdi geçmsn boşver). blablabla.. en güzel film bu olmş yine de. bence en güzelleri 3. ve 5. film..
ama 3 ile 5i karşılaştırnca.. en biliyim 3te pek hüzün yok 5te büyüyolar işler ciddileşiyo harry'i yazık herkes eziyo sirius gidiyo fln.. acıklıydı be:D bi de ya aslında film kısa diildi ama kitabı düşününce böyle slayt izlemişsin gibi...bana öyle geliyo yni.. yine de güzel filmdi valla hakkını yemeyelim:)
(ayrıca daniel'in voldemort içine girdii yerde gösterdiği performansı çok iyi buldum)

filme gitmeyen kalmasııın! Very Happy ztn öyle bişi olcağını sanmıyorum;) Smile

Zümrüdüanka Yoldaşlığı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-