PrSB Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN,

YazarMesaj
Rey Ting
Site Güvenliği&Bilgisayar İşleri Sorumlusu
Site Güvenliği&Bilgisayar İşleri Sorumlusu
Rey Ting

Bugün nasılsın : Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN, 1131
O tam bir : Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN, 1447

Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN, Empty
MesajKonu: Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN,   Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN, Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 9:34 am

Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN, 5755091
Explorer'imizin giriş sayfası yukarıdaki resimde görüldüğü gibi istenmeyen bir web adresi tarafından ele geçirilmiş ise, ve IE ayarlar menüsündeki ana sayfa giriş pencereleri yine bu istenmeyen web adresi tarafından yukarıdaki gibi kilitlenerek değiştirilemez konuma getirilmiş ise, hiç panik yapmanıza gerek yok. Aşağıda anlatılanları adım adım uygulayacak olursanız, explorer giriş sayfanızın yönetimini tekrar geri alabilirsiniz.

Sırasıyla Yapılması Gerekenler :

Öncelikle BAŞLAT menüsünden ÇALIŞTIR uygulamasını başlatınız.
Ardından açılan pencereye ''gpedit.msc'' yazarak ''Grup İlkesi'' isimli menüye geliniz. Daha sonra ''Kullanıcı Yapılandırması'' sekmesi altında bulunan aşağıdaki sekmeleri tek tek tıklayarak ''İnternet Explorer'' bölümüne kadar ulaşınız.

Bu menünün sağ tarafında bulunan '' Giriş Sayfası Ayarları Değişimini Devreden Çıkar'' seçeneğini mouse ile çift tıklatınız.

'' Giriş Sayfası Ayarları Değişimini Devreden Çıkar'' seçeneğini tıkladıktan sonra karşımıza aşağıdaki pencere çıkacaktır. O penceredeki ''Devre Dışı'' seçeneğini işaretleyip TAMAM butonuna tıklayarak ''Grup İlkesi'' menüsünden çıkınız.

Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN, 4836185

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Explorer giriş sayfamızı kurtardık ve yine kendimizin tercihlerinden biri olan web adresini girerek durumu düzelttik. Hadi geçmiş olsun.

Explorer Açılış Sayfasını Bu Şekilde Kurtaramayanlar İçin Farklı Bir Yol Daha

Aşağıda download linkini vermiş olduğum klasör içinde bir adet REG dosyası bulunmaktadır. Klasörü açıp içindeki anasayfa.reg isimli dosyayı çift tıklayarak ana sayfanızı kesin biçimde kurtarabilirsiniz.

BEN LİNKİM

RAR PAS:
Code:
hackhell.com

BÖYLE SORUNLAR VE VİRÜSLER HEMEN HEMEN HER PC NİN BASINA GELDIGINDEN KONUN SABİTE ALINMASINI ARZ EDERİM ÇÜÜNKÜ BENİM BAŞIMA GELDİ

SAYGILARIMLA...Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN, Victory
http://prsbforum.google-boards.com
Misafir
Misafir

Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN, Empty
MesajKonu: Geri: Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN,   Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN, Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 5:59 pm

Çok teşekkürler..Benimde 2 kez başıma geldi..Bende ayarlardan web ayarlarını sıfırla demiştim..Giriş sayfam saçma sapan birşey olunca korkmuştum:)

Explorer Giriş Sayfanız Esir mi Alındı ? Üzülmeyin TIKLAYIN,
1 sayfadaki 1 sayfası