PrSB Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kısa Bir Röportaj :D

YazarMesaj
Elizabeth Schneider
Hogwarts Müdüresi
Hogwarts Müdüresi
Elizabeth Schneider

Bugün nasılsın : Kısa Bir Röportaj :D 1132
O tam bir : Kısa Bir Röportaj :D 1446

Kısa Bir Röportaj :D Empty
MesajKonu: Kısa Bir Röportaj :D   Kısa Bir Röportaj :D Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 5:19 pm

Emma Watson: Merhaba...
XX: Her hangi bir hayranın size yapabileceği en güzel şey nedir?
Emma Watson: Hımm, sanırım benim için hayranımın yaptığı bir resim(veya bir tanker içki), bu çok iyi bir hediye.(tankerle içkiden bahsediyor)
XX: Ne çeşit filmlerden hoşlanıyorsun?
Emma Watson: Fark etmez,hepsinden.(anlamıyor ki hoşlansın)
Emma Watson: Örneğin Ice Age gerçekten beni güldürmüştü(gülmeyi bildiğini bilmiyorduk) ya da klasiklerden bir Cesur Yürek.
XX: Eğer gerçekten sihir yapabilseydin ne yapardın?
Emma Watson: Büyük ihtimalle büyü yapmazdım, yalnızca bir süpürgem olsun isterdim, onunla uçabilirdim.(tabii sevgilinin yanına uçardın değil mi?)
XX: Gazeteciler hakkında ne düşünüyorsun? Seni her zaman takip ediyorlar mı?
Emma Watson: Hayır, çoğunlukla filmlerin vizyona girmesine yakın zamanlarda. Yani çoğu zaman takip etmiyorlar.(sen öyle san!)
XX: Dans çalışmalarında sinirleniyor muydun?(bilhassa hoşuna gidiyordur) Ve muhteşem(aman ne muhteşem) balo kıyafetin hakkında ne düşünüyorsun?
Emma Watson: Dans çalışmaları gerçekten komik ve harikaydı.(o kadar erkekle sıkı fıkı olunca eminim öyledir)
Emma Watson: Balo kıyafeti için şunu söyleyebilirim gerçekten harikaydı zaten benim için özel dikildi.(hava mı atmaya çalışıyorsun acep)
XX: Bize GOF’taki komik bir sahne anlatır mısın?
Emma Watson: Bence Weasley ikizlerinin birbiriyle kavga ettikleri bölüm gerçekten harikaydı, bayılacaksınız.(orada bir de sen olmasan süper olacaktı)
XX: Ateş Kadehi’ndeki en beğendiğiniz sahneyi söyler misin? Neden?
Emma Watson: (söyleyemez öyle bir becerisi yok!)Quidditch Dünya kupası gerçekten güzeldi(bir de dane sarılma sahnesi); çünkü çok güzel efektler kullanılıyor ve heyecan verici olaylar oluyor.
XX: Kolejde ya da üniversitede çalışmak istediğin konu ne? Hangi dersleri seviyorsun?
Emma Watson: Şuan için emin değilim; ancak İngiliz Edebiyatı olabilir.
XX: Okulda en sevdiğin dersler neler?
Emma Watson: Spor ve resim.(başka birşey beceremiyorsun ki zaten.fırçanın nasıl tutulduğunu bilmezsin sen!)
Emma Watson: Tenis, masa tenisi, koşu, jimnastik gibi sporlar yapıyorum.(bunun yanında erkek tavlama,frikik verme,ağzını bir karış açma...bunları unutmuşsun)
XX: Film çekiminden artan boş zamanlarda neler yapıyorsun?
Emma Watson: Spor yapıyorum.(ne tür spor olduğunu yukarıda parantez içinde açıklamıştık)
Emma Watson: Ailemle ya da arkadaşlarımla vakit geçiriyorum ve ödevlerimi yapıyorum.
XX: Kendini büyük ekranda görmek nasıl bir duygu?
Emma Watson: Gerçekten zor, performansımı sürdürebilmek için çalışmalar yapıyorum ve zayıflamaya çalışıyorum
XX: Emma, Harry Potter serisinden sonra başka filmlerde oynamayı düşünüyor musun?
Emma Watson: Evet, kesinlikle.(haa bir de ne rolünde oynamak istediğini söyle)
Emma Watson: Hermione rolünü oynamaktan zevk alıyorum; ancak film bittiğinde değişik rollerde oynayabilirim.(değişik rolden kastı amerikalı bir kız sanırım,yani kendi)
XX: Müzik enstrümanı çalabiliyor musun?
Emma Watson: Şarkı söylüyorum(hiç sorma çok şahit olduk bu olaya), bence bu yeterli; ancak az da olsa piyano çalabiliyorum.(aslında çalamıyor daha notanın n sini bilmez bu!)
XX: Galalarda eğlenebildin mi? Nasıl bir duygu?(ahh spiker ablası eğlenmez mi,onun hoşuna gidecek birçok sahne vardı)

Emma Watson: Gerçekten muhteşem!(emma maziye dalıp gidiyor,anladınız siz onu!) Çok uzun zamandır uğraştığın bir filmin çekimlerinin şimdilik bitmiş olmasının da verdiği mutluluk(üzüntü demeye çalışıyor ama sözcük aklına gelmeyince lafı çeviriyor) üzerimdeydi. Birçok kişi gelmişti, yüzlerce hayran bulunuyordu.(niye geldiklerini hala anlamıyordur)
XX: Amerika’daki mi yoksa İngiltere’deki galada mı daha çok ilgi gördün?
Emma Watson: Tabi ki Amerika’da.(tabii ingilterede ne haltlar yedin ki adamlar ilgi göstermiyorlar)
XX: Filmden sonra okula tekrar dönmek garip olmalı?

Emma Watson: Evet, öyle; ama ben okulu tercih ederdim.(orada settekinden daha çok kişinin kucağına oturabiliyor çünkü)

XX: Büyüye inanır mısın?
Emma Watson: Evet.(kaç kişiye ben büyü yaptırdım bana aşık olsun diye)
XX: Dan’i tek kelimeyle yorumlar mısın?
Emma Watson: Enerjik.(sensin asıl enerjik,çocuğun günahını alma!)
XX: Hayatın film yıldızı olmakla nasıl değişti?
Emma Watson: Nereden başlayacağımı bilmiyorum.(havalanmakla başla istersen...)
Emma Watson: Sokakta bile sevgi gösterileriyle karşılanıyorum.(domates gösterisi olmasın o!)
XX: Hangi müzik türlerini seviyorsun?
Emma Watson: Dans etmeyi(edememeyi demeye çalışıyor) seviyorum, bu yüzden çoğunlukla Hip-hop.(kafanın üstünde dönmeye çalışsan kırsan o olmayan kafanı,biz de senden kurtulsak!)
XX: Google’da kendi adını arattın mı?
Emma Watson: Hayır, zaten aratırsam pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum.(sadece sırıtıyorum...)

kadın işi kısa tutmak için konudan konuya atlıyor.parantez içleri umduğunuz üzere bana aittir. Smile
http://www.hpff.net/forum

Kısa Bir Röportaj :D
1 sayfadaki 1 sayfası