PrSB Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Emma & Rupert Macerası

YazarMesaj
Elizabeth Schneider
Hogwarts Müdüresi
Hogwarts Müdüresi
Elizabeth Schneider

Bugün nasılsın : Bir Emma & Rupert Macerası 1132
O tam bir : Bir Emma & Rupert Macerası 1446

Bir Emma & Rupert Macerası Empty
MesajKonu: Bir Emma & Rupert Macerası   Bir Emma & Rupert Macerası Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 5:33 pm

Bir Emma & Rupert Macerası Emma1gx4
emma:birşeyler seziyorum.rup beni aldatıyor mu yoksa?yokcanım yapmaz o öyle şey..
Bir Emma & Rupert Macerası Emma2bh1
a aa!rup'ın yanındaki o kız da kim??
Bir Emma & Rupert Macerası Emma3tk4
bir de dans ediyor o şırphıntıyla?beni aldatıyor sanırsam.ühüü...
Bir Emma & Rupert Macerası Emma4hj1
Rup bak bu sana ilk ve son ikazım(rup da seni dinleyen mi var diye düşünür)bir daha seni başka kızların yanında görmeyeceğim.(rup da ben de seni erkeklerin diye düşünür)...

Daha sonra... xD

emma rupı bağırsaklarını göstermekle tehdit eder.rupert da bunlara daynamayarak emmayı terk eder.

rupertla ayrılmanın ona çok koyması sonucu akli dengesini yitirerek Manisa'da bir hastahaneye yattığı duyumun almış olmaktan dolayı mutluyum...

aceleden düzenleyemedim arkadaşlar özür dilerim...yanlışlıkla kaydete basmışım.düzenleyince de fotolar çıkmıyor.artık böyle bakacaksınız tekrardan çok özür dilerim.
http://www.hpff.net/forum

Bir Emma & Rupert Macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anti-Emma Ortak Salonu
» Google ile Anti-Emma Muhabbeti :))