PrSB Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Duyuru Panosu

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 4:24 pm

...
Misafir
Misafir

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Geri: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 4:25 pm

Arkadaşlar daha dönemin başında slytherin'den gerideyiz...biraz ödev yapalım..Şuanlık ödevlermiz iksir,tılsım,,sihir tarihi ve bitki bilimden var.bitki bilim profu. olan Ece'yi tanırım rp ye önem verir.Dersliğine benimki gibi uzun bir rp yapın bende size yardım ederim
Misafir
Misafir

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Geri: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 4:37 pm

ya bütün ödevleri yazabilir misinz buraya bilenlerr?
Misafir
Misafir

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Geri: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 4:51 pm

ben yazşm canım.;

iksir Ödevi_>Çok Özlü İksir Hakkında araştırma
tılsım_>silencio hakkında aratırma
bitki bilim->kendinizi tanıtan yazı yazmak ve dersliğe rp yapmak[bunu yapın çok puan gelir]
sihir tarihi_>gryffındor'a kılıcını kim hediye etti ve hogwarts hakkında geniş çaplı bilgi
Misafir
Misafir

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Geri: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimePerş. Haz. 28, 2007 5:12 pm

yaa silencio hakkında 1cümleden fazla ne yazılır allahaşkına.....!
Misafir
Misafir

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Geri: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2007 12:35 pm

ben anti büyülerine uygulanışını nasıl korunulacağını etkisini nasıl yiteceğini falan yazdım
Misafir
Misafir

Duyuru Panosu Empty
MesajKonu: Geri: Duyuru Panosu   Duyuru Panosu Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 12:49 pm

yaa arkadaşlar bazı prof.lar yüzünden puan farkı çok açılıyo ödevleri yapalım mümkün olduunca derse katılalıımm...!

Duyuru Panosu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Duyuru Panosu
» Duyuru Panosu
» Duyuru Panosu
» DUYURU!!!