PrSB Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Empty
MesajKonu: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 12:02 pm

BARIŞ AKARSU'NUN ANISINA...

Sindiremiyorum. İnanamıyorum hala aramızdan ayrılmana. Bu dünya niye bu kadar adaletsiz ve acımasız? Anlamıyorum. O kadar haksız oldu ki gidişin, aslında bildiğim şeyleri ilk kez bu kadar iyi kavramamı sağladı ve yüzüme vurdu acı vererek. Hayat çok garip Barış, 1 dk sonra ne olacağımız hiç belli değil. Bu yüzden hayatın her anını dolu dolu yaşamalı, hayatan zevk almalı senin gibi..Mutlulukları ertelememeli, sevdiklerine sık sık “seni seviyorum” demeli.. Senin gibi bir insan böyle veda etmemliydi. Böyle bir sonu haketmemiştin sen. Söyleyecek ve yapacak çok şeyin vardı.Hayat vereceğin daha çok şarkı, vereceğin daha çok konseri taht kuracağın daha çok gönül, kutlayacağın nice doğumgünün vardı.. Ve bir de olmasını çok istediğin hiç doğmayacak, sırtında gezdiremeyeceğin bi kız çocuğun...(röportajında söylediğin gibi)
Belki yaşasaydı dayanılmaz acılar çekecekti de böylesi daha hayırlı oldu” diye avutmaya çalışıyoruz kendimizi.
Hiç tanışmadık seninle. Annem yarışmadan beri çok severdi seni, “bu çocuğu yüzünde bir şey var sevdiriyor kendini” derdi. Çok temiz kalpliydin sen, duyarlı, yardımsever, canayakın, sevimli, efendi, sıcak, sempatik, neşeli, insancıl, hayat dolu...
İşte böyle biri dünyayı terkedince insanın yaşama dair umutları tükeniyor. Ölüm kavşağına trafik lambalarını gerek görmeyenlere ve bu kazanın sorumlularına lanet etmek seni geri getirmiyor ki.. Seni bizden alan o kavşaktan nefret ediyorum.
Yoğunbakımda kaldığın 5 gün boyunca televizyonda röportajlarını yayınladılar sürekli. Öyle sapasağlam görünen, hayat dolu genç doğumgününü kutlamaya giderken trafik kazası geçiriyor.. 5 gün boyunca iyileşip aramıza dönmen için dua ederken şimdi Tanrı'nın sana rahmet, ailene ve ölen 2 arkadaşının ailesine sabır vermesi için dua ediyoruz. Mekanın cennet olsun demiyorum. Çünkü adım gibi eminim yerinin cennette olduğuna..(Bir meleğin yeri başka neresi olabilir..) Keşke gitmek için bu kadar acele etmeseydin..
Ölürken hayranlığım daha da arttı sana, çünkü bir sürü insan hastabeye akın etti senin için, tanıyan-tanımayan herkes hastane bahçesinde sabahladı. Sevenlerinle dolup taşmıştı hastanenin bahçesi.. Öyle çok sevenin var ki.. Aslında seni sevmeyen yok. Türkiye seni ' çok iyi bir insan ve çok iyi bir müzisyen' olarak hatırlayacak. Ne güzel bir şey bu...
Dizini çok severek izlerdim. Bana en sevdiğim şarkıcıları sorduklarında adını saymazdım ama çok severdim seni. Bu kadar sevdiğimi ben de bilmioyrdum aslında kazadan sonra anladım, sen ne muhteşem bi insanmışsın ve seni ne çok seviyormuşum meğer.. Ah Barışçım... Sen iyiliğini anlatmakta kelime bulamadığım bi insandın. Aslında çok şey var içimde söylemek istediğim ama ifade edemiyorum işte.. Düşünceler zihnimden öyle hızlı geçiyorki aynı hızla yazsam kalemim tutuşup alev alırdı.
'Dünyalar tatlısı Barış Akarsu 29 Haziran 2007 Cuma günü, 28. yaşını doldurduğu akşam doğumgününü kutlamaya giderken geçirdiği kazadan sonra 5 gün komada kaldı ve 4 Temmuz gecesi aramızdan ayrıldı..'
Buna hala inanamıyorum aslına bakarsan. Bunları ayzarken sımsıcak yüzün, o içten,sevimli gülüşün gözümün önüne geliyor tutamıyorum gözyaşlarımı.. İnanamaıyorum. Yoksun artık! Barış fiziksel olarak bizimler değil artık...Aramızdan ayrıldı.. Böylece kocaman bir yıldız kaydı, öyle ki gökyüzü ıssız kaldı...
Sen... öyle bir adamdın ki, yüzüne bakınca “ayrı bi havası var, bi şey var ya bu çocukta” derdik. O melek yüzünden iyilik fışkırırdı! Umarım dünyaya senin gibi insanlar gelir, bizdeki yerin doldurulamaz ama... Sen unutulamazsın.

Barış'ım her zaman kalbimizdesin ve sonsuza dek orda yaşayacaksın. Biricik sürmeli gözlü Barış abimiz, cennetten bize göz kırp. Sonsuz uykunda huzurlu ol. Arkanda bıraktıklarının seni ne kadar sevdiğini gör ve sevin. Biz seni asla unutmayacağız. Türkiye seni çok sevmişti BARIŞ AKARSU..! Seni her zaman şarkılarda ve anılarda yaşatacağız...

[Tanrı başta ailene sonra da sevenlerine sabır versin.]

Yurtta BARIŞ, dünyada BARIŞ !

5 Temmuz 2007

saat sabah 5:30
Rey Ting
Site Güvenliği&Bilgisayar İşleri Sorumlusu
Rey Ting

Bugün nasılsın : BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. 1131
O tam bir : BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. 1447

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 07, 2007 10:06 am

başınız saolsun arkadaşlar. O da bir Cem Karaca idi.
http://prsbforum.google-boards.com
Night GuarDiaN
Bakanlık Daire Çalışanı
Night GuarDiaN

Bugün nasılsın : BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. 5269
O tam bir : BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. 1444

Karakterleriniz
Güç:
BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Left_bar_bleue500/500BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Empty_bar_bleue  (500/500)
İsminiz:
Tarafınız ve Kan Statünüz: Safkan-Ölüm Yiyen

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePaz Tem. 08, 2007 6:45 pm

Amma büyüttünüz ya
1 şarkıcı öldü diye 10 bin ağladı 1000 yakın şehitimiz öldü hanginiz ağladınız.. karacahmet mezarlıgının yanlarındaki bi köprüdede söyle yazar "her canlı ölümü tadacaktır..." bu gerçegi kimse degiştiremez ha ergen ha geç 5 güne yakın ayakta kaldı dünyaya dönmek hakkı degilmiş ne diyim...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePaz Tem. 08, 2007 8:18 pm

ne alaka hakkı diilmş ya eğer yaşamayı ne kdr hakettiğinle ilgili olsaydı ztn teröristler hayatta olmazdı! şehitlrle karşılaştırmayı bırakın! onlara da üzülüoruz ama önceden tanımadıımız için ağlamıyoruz
Night GuarDiaN
Bakanlık Daire Çalışanı
Night GuarDiaN

Karakterleriniz
Güç:
BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Left_bar_bleue500/500BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Empty_bar_bleue  (500/500)
İsminiz:

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 12:23 am

bak ben nazara hayalete falan inanmam tamam mı ama
kader diye bişey var bilirmisin sehitlerin karşılaştırmayı bırakın onlarada üzülüyosun ama önceden tanımadınız için ağlamöıyosunuz demek sen barış i gördün mü görürdün hade tanıştın mı tanıştın ark oldunmu yok peki bu adam gibi her sehittin tv ye cıkma şansı varmı yok allahın kürtleri bile televizyona cıkar yeterki paran olsun asker bu sarkıcı degil tamam adam hakkıyla geldi bi yerlere ama o askerlerde keyfine gitmiyo bizim için gidiyolar bu barış senin için naptı istek parcamı söledi...yha bırak şimdi tanımıyoruz ayaklarını yha...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 11:36 am

ya sanane üzülüosak sana mı sorcam şehitlere ağlamıosan barışa da ağlayamazsın diye bi kural mı var üzülürken başkasına sormucaz heralde
Night GuarDiaN
Bakanlık Daire Çalışanı
Night GuarDiaN

Karakterleriniz
Güç:
İsminiz:

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 1:28 pm

cevir kaz'ı Yanmasın....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 3:25 pm

ne alaka hiç bişi dediimi çevirdiim yok hangi dediine katıldım sanki başından beri aynı fikirdeyim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 3:52 pm

ya barış öldü üzülüyorsunuz üzülüğyoruz daha doğrusu tamamda yanındaki 2 kız nolucak onlarda ölmedi mi?onlardan bahseden yok onu anlamıyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 4:08 pm

onlara da Allah rahmet eylesin tabii o 2kızın hayatını kaybetmesine de üzülüoruz ama onların anısına yazı yazılmaz heralde halktan biri tarafndn daha doğrusu barış gibi ünlü olmadıkları için bu ihtimal daha az o yüzden ortadaki yazılar onlara diil barışa yazılmış anlatamıo muyum derdimi ya
Rey Ting
Rey Ting

Bugün nasılsın : BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. 1131
O tam bir : BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. 1447

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 8:08 pm

Mr.Night GuarDiaN demiş ki:
Amma büyüttünüz ya
1 şarkıcı öldü diye 10 bin ağladı 1000 yakın şehitimiz öldü hanginiz ağladınız.. karacahmet mezarlıgının yanlarındaki bi köprüdede söyle yazar "her canlı ölümü tadacaktır..." bu gerçegi kimse degiştiremez ha ergen ha geç 5 güne yakın ayakta kaldı dünyaya dönmek hakkı degilmiş ne diyim...

kardeşim biz şehitler öldü oh iyi oldu gibi bi cümle sarfetmiyoruz. Adamı seviyoduk gitti gepegenç. Sen de şehitler için bi konu aç.
http://prsbforum.google-boards.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 8:46 pm

barış akarsunun heykeli dikiliomuş haberiniz varmı bilmiorum bence heykeli dikilcek kadar da değil ölümüne hepimiz üzüldük ama...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 7:29 am

Barış, sempatik bi çocuktu. Allah rahmet eylesin. Heykeli fln dikilecekmiş ama buna gerek yoktu bncede.. Zaten ünlülerin kaderi bu. Şahsen bn kendisinin adını bile hiç duymamıştım. Vefatından sonra öğrendim adını da..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 11:00 am

bence heykelinin dikilmesi biraz saçma oluyor . sonuçta şarkı yazdı ,söyledi , dizilerde oynadı ama heykelinin dikilmesi için önemli bir şey yapmadı ki... tamam bende seviyordum ne de olsa rock falan söylüyordu ama biraz saygısızlıkta oluyor heykel felan ... night'ın söylediği gibi yani ... o zaman bu vatan uğruna ölen şehitlerimizin her birine heykel dikelim ... bir şarkıcıya dikecek olursak .
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..   BARIŞ AKARSU... başımız saolsun.. Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 8:20 pm

Miss.Deniz Kızı demiş ki:
barış akarsunun heykeli dikiliomuş haberiniz varmı bilmiorum bence heykeli dikilcek kadar da değil ölümüne hepimiz üzüldük ama...

bencede

BARIŞ AKARSU... başımız saolsun..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-