PrSB Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PrSB Forum

Yaz geldi,yaz demek tatil demek,tatil de Pяร๒ ƒ๏®uм demek!OKS,ÖSS VE SBS Öğrencilerine tercih döneminde kolaylıklar diler,gönüllerindeki yere gitmelerini temenni ederiz...

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rus Seri Katil

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Rus Seri Katil Empty
MesajKonu: Rus Seri Katil   Rus Seri Katil Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 6:09 pm

Moskova polisi, satranç tahtasındaki 64 kareyi öldürdüğü insanların cesetleriyle doldurmayı planlayan seri katili yakaladı. Seri katilin bugüne kadar 61 kişiyi öldürdüğü tespit edildi.

Rus Seri Katil 1897693

RUSYA Federasyonu’nun başkenti Moskova’da polis, satranç tahtasındaki 64 kareyi öldürdüğü insanlarla doldurmayı amaçlayan Alexander Pichushkin adlı bir seri katili yakaladı. "Yetenekli bir satranç oyuncusu" olduğu bildirilen katilin, polise bugüne kadar öldürdüğü 61 kişinin "hayatlarından memnun olmayan insanlar" olduğunu açıkladı. Öldürdüğü insanları günlüğüne not eden katil, defterine çizdiği satranç tahtasında her ceset için bir kareyi karalıyordu. Polis, annesi ve yeğeniyle yaşayan 32 yaşındaki katilin evini bastığında satranç tahtasında sadece 3 kare boş kalmıştı. Olayı inceleyen dedektiflerden biri "Sürekli yakınan insanlardan hoşlanmıyordu, onları öldürerek sorunlarına son verdiğini düşünmüş olmalı" açıklamasında bulundu. "Kurbanlarıma bakarken hissettiğim ıstırap bana orgazm hissi yaşatıyor" diyen katilin yargılanıp yargılanmayacağı psikiyatrik testleri sonuçlandıktan sonra belli olacak.
Misafir
Misafir

Rus Seri Katil Empty
MesajKonu: Geri: Rus Seri Katil   Rus Seri Katil Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2007 6:13 pm

Dün haberlerde izledim şok oldum..

Rus Seri Katil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Age of seri I ve II